Панель члена ТМВ

Члени ТМВ

Тімохіна Тетяна Олександрівна
Камінський Едгар Анатолійович
Благая Анна Вікторівна
Шидловський Анатолій Юрійович
Короленко Володимир Васильович
Божук Богдан Степанович
Волосовець Антон Олександрович
Мороз Владислав Владиславович
Курбанов Антон Костянтинович
Бичков Олег Анатолійович
Пропедевтики внутрішньої медицини №2
Кривопустов Микола Сергійович

Тихонов Дмитро Олексійович
Залєвська Тетяна Дмитрівна
Дземан Іван Михайлович
Антоненко Олена Валеріївна
Хоменко Дмитро Іванович
Кафедра загальної хірургії №1 (зав. каф. - д.мед.н., професор Дронов О.І.))
Бакунець Юрій Петрович
Загальної хіургії №1
Пузиренко Андрій Миколайович
кафедра фармакології та клінічної фармакології НМУ
Говоруха Марія Олександрівна
Менеджменту охорони здоров'я
Антонюк Олена Ярославівна
кафедра соціальної медицини та охорони здоров'я
Апрiамова Ольга Iраклiївна
хiрургiї №4
Кобиляк Назарій Миколайович
ендокринології
Шуляренко Лариса Володимирівна
ендокринології
Шумейко Микола Володимирович
аптечної та промислової технології ліків
Сулік Володимир Володимирович
хірургії №4
Кужель Марія Віталіївна
Аптечної та промислової технології ліків
Холодьон Наталія Миколаївна
Фізичної реабілітації та спортивної медицини
Ярмолюк Євгеній Сергійович
Нейрохірургії
Сімонов Павло Вадимович
фармакології та клінічної фармакології
Бовкун Оксана Анатоліївна
кафедра педіатрії №5
Герасименко Анастасія Василівна
педіатрії №2
Сизенко Ганна Костянтинівна
внутрішньої медицини №1
Філіпова Кіра Юріївна
Біоорганічної,біологічної та фармацевтичної хімії
Костів Михайло Юрійович
Патофізіологія
Стародубська Олександра Олексіївна
Патофізіологія
Перепелиця Юлія Володимирівна
Патофізіологія
Лисенко Олександра Юріївна
кафедра організації та економіки фармації
Кривенко Інна Петрівна
Медичної інформатики та комп'ютерних технологій навчання
Павлик Олена Вікторівна
Педіатрії №2
Ус Ірина Володимирівна
акушерства та гінекології
Іорданова Наталія Харитонівна
Кафедра внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Добрянський Дмитро Вікторович
Внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Трепет Ганна Сергiївна
неврологія
Федьков Дмитро Леонідович
внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Роттер Марія Михайлівна
внутренней медицины №1
Антоненко Анна Мколаївна
гігієни та екології
Микитенко Ганна Михайлівна
внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Ковальчук Олександр Іванович
Кафедра анатомії людини
Шабацька Світлана Ананіївна
медичної інформатики та комп'ютерних технологій навчання
Кошова Світлана Петрівна
кзагальної і медичної психології та педагогіки
Власенко Марина Русланівна
Терапевтичної стоматології
Мялківський Костянтин Олегович
терапевтична стоматологія
Добриніна Євгенія Олександрівна
загальної і медичної психології та педагогіки
Малета Оксана Володимирівна
Загальної та медичної психології та педагогіки
Прощенко Ольга Миколаївна
акушерства і гінекології №1
загородня олександра сергіївна
акушерства та гінекології № 1
Радько Віталій Юрійович
акушерства і гінекології №1
Жабицька Леся Анатоліївна
акушерства та гінекології № 1
антонюк марьяна іванівна
акушерства та гінекології № 1
Ющишена Ольга Василівна
кафедра біоорганічної, біологічної та фармацевтичної хімії
Зінченко Людмила Валеріївна
кафедра біоорганічної, біологічної та фармацевтичної хімії
Вавріневич Олена Петрівна
кафедра гігієни та екології
Кулинич Марія Олександрівна
Хірург стоматології та щелепно-лицевої хірургії дитячого віку
Карпенко Віктор Вікторович
Гігієни та екології
Зінченко Тетяна Олександрівна
гігієни праці і професійних хвороб
Войтенко Леся П
кафедра медичної інформатики та комп’ютерних технологій навчання
Чаплигіна Ольга Василівна
кафедра педіатрії № 2
Юрченко Людмила Сергіївна
Медичної інформатики та комп'ютерних технологій навчання
Гороть Ірина Василівна
радіології та радіаційної медицини
Безносенко Олена Леонідівна
офтальмології
Павленко Юлія Ростиславівна
очні хвороби
Кузнєцова-Арабулі Юлія Володимирівна
внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Папуша Ірина Андріївна
внутрішньої медицини № 4
Дуднікова Марія Олегівна
терапевтичної стоматології
Горбоконь Наталя Миколаївна
кафедра патоморфології
Ковальова Наталія Олександрівна
Педіатрії №5
Крижанівська Оксана Олексндрівна
хірургічної стоматології
Антоненко Катерина Володимирівна
неврології
Марценюк Роман Олегович
Кафедра хірургії №3
Пинянський Володимир Романович
Хірургії №3
Балабай Аліна Анатоліївна
патоморфологія
Рибачук Анна Володимирівна
Хірургічнохї стоматології та щелепно-лицевої хірурії
Кацитадзе Ігор Юрійович
Внутрішньої медицини №2, асистент
Таранчук Валентин Валентинович
Кафедра пропедевтики внутрішьої медицини №1
Богдан Ірина Степанівна
пропедевтики внутрішньої медицини №1
Грачова Марина Геннадіївна
Педіатрії №3
Голубовська Юлія Єгорівна
педіатрії № 3
Гаркавий Сергій Сергійович
кафедра гігієни та екології
Іовіца Тетяна Володимирівна
Педіатрія №3
Загороднюк Костянтин Юрійович
гігієни та екології
Семененко Віта Миколаївна
Гігієни та екології
Маруженко Галина Іванівна
Гігієни та екології
Кричинська Ірина Вікторівна
внутрішньої медицини №2
Бурміч Кирило Сергійович
загальної хірургії №1
Остаповський Максим Вікторович
хірургії № 3
Матюха Станіслава Олександрівна
психіатрії та наркології
Данькевич Ірина Вадимівна
внутрішньої медицини №2
Трачук Лідія Євгенівна
кафедра загальної і медичної психології та педагогіки
Павловський Леонід Леонідович
хірургічної стоматології
Короткоручко Антон Анатолійович
Хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Калініченко Юрій Сергійович
Хірургічної стоматології та щелепно - лицьової хірургії дитячого віку
Письменна Олена Вікторівна
Патоморфології
Асонов Антон Олексійович
педіатрії №3
Володій Максим Олександрович
гігієни праці та професійних хвороб
Іванова Марія Дмитрівна
патоморфології
Слюсар Наталія Анатоліївна
педіатрії №2
Клименко Ярослав Миколайович
урології
Кобись Наталія Вадимівна
неврології НМУ імені О. О. Богомольця
Самар Анна Сергіївна
Кафедра педіатрії №3
Азаренко Ірина Сергіївна
Інфекційних хвороб
Ліходей Крістіна Олегівна
загальної хірургії №1
Козачук Єлизавета Сергіївна
загальної хірургії №1
Шавловський Олександр Васильович
хірургії стоматологічного факультету
Соболь Вікторія Олегівна
внутрішня медицина№4
Пристайко Володимир Яремович
хірургічної стоматології
Етніс Леонід Олександрович
Кафедра ортопедичної стоматології
Тімощенко Наталія Михайлівна
хірургічна стоматологія та щелепно-лицева хірургія
Мовчан Ольга Сергіївна
Педіатрії №3 НМУ ім. О. О. Богомольця
Сиченко Юрій Олександрович
внутрішня медицина №2
Прискока Андрій Олегович
фармакології та клінічної фармакології
Дацюк Наталія Олегівна
кафедра організації та економіки фармації
Дорошенко Андрій Михайлович
фармакології та клінічної фармакології
Камка Артем Анатолійович
радіології та радіаційної медицини
Гордійчук Максим Аркадійович
кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
нароха віолетта петрівна
біологічної, біоорганічної та фармацевтичної хімії
Слободяник Ольга Володимирівна
внутрішньої медицини № 4
Шапаєва Олександра Сергіївна
Комунальної гігієни та екології людини з секцією гігієни дітей та підлітків
Кілбас Катерина Юріївна
оториноларингології
Руда Оксана Юріївна
біології
Бурлака Анна Іванівна
кафедра комунальної гігієни
Меленевська Надія Володимирівна
медичної біології
Андрієць Володимир Савич
хірургії стоматологічного ф-ту
Кмецинська Златослава Володимирівна
хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Сукач Марина Миколаївна
інфекційних хвороб
Кеян Давiд Миколайович
Хирургической стоматологии и челюстно-лицевой хирургии
Войтович Оксана Ігорівна
Хірургії №4
Науменко Галина Миколаївна
кафедра загальної та медичної психології та педагогіки
Дмитрієнко Вадим Вікторович
загальної та медичної психології та педагогіки
Шиян Сергій Петрович
оториноларингології НМУ
Мороз Олеся Федорівна
фізіології
Безродний Андрій Борисович
внутрішньої медицини №2
Кондратюк Людмила Олександрівна
інфекційних хвороб
Касянчук Ольга Володимирівна
біології
Пашевін Денис Олександрович
Патофізіологія
Прибильська Ольга Сергіївна
Пропедевтики внутрішньої медицини №2
Чепурний Юрій Володимирович
хірургічної стоматології
Литвиненко Роман Анатолійович
Урології
Жуковцева Олена Ігорівна
хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Динник Наталія Вікторівна
внутрішньої медицини №3
Єршов Віктор Юрійович
оперативної хірургії та топографічної анатомії
Козлов Віктор Козлов
внутрішньої медицини №1
Цимбаліста Юлія Андріївна
фармакогнозії та ботаніки
Абрамович Вероніка Євгеніївна
кафедра іноземних мов
Коваль Світлана Степанівна
іноземних мов
Кушнір Валентина Сергіївна
іноземних мов
Старченко Марина Василівна
кафедра іноземних мов
Коломієць Тетяна Вячеславівна
кафедра іноземних мов
Бакунець Петро Петрович
загальної хірургії №1
Музалевська Катерина Дмитрівна
мікробіології,вірусології та імунології
Алексійчук Олександр Юрійович
Гігієни праці і професійних хвороб
Ковбаснюк Юрій Васильович
пропедевтики внутрішньої медицини №1
Гаврилюк Олександр Петрович
Пропедевтики внутрішньої медицини №1
Тулайдан Любов Дмитрівна
пропедевтики внутрішньої медицини№1
Кірпач Анна Ігорівна
пропедевтики внутрішньої медицини №1
Любота Роман Вікторович
онкології
Арустамян Ольга Михайлівна
гігієни праці і професійних хвороб
ЗАХАРЧЕНКО НАТАЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
МІКРОБІОЛОГІЇ, ВІРУСОЛОГІЇ ТА ІМУНОЛОГІЇ
Струменський Дмитро Олексійович
кафедра хирургии №3
Алексійчук Василь Дмитрович
гігієни харчування
Ковалюк Тетяна Володимирівна
акушерства і гінекології №3
Борисенко Андрій Анатолійович
Гігієни та екології
Іорданова Наталія Харитонівна
Кафедра внутрішніх хвороб стоматологічного факультету
Стрелникова Марія Михайлівна
немає
Бура Христина Володимирівна
іноземних мов
Дикуха Ірина Миколаївна
організації та економіки фармації
Назарко Наталія Миколаївна
Кафедра фізичної реабілітації та спортивної медицини
Маліков Олександр Вячеславович
анатомії людини
Цимбалістий Олег Володимирович
хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії
Ніязметов Тимур Сапарбайович
анатомії людини
Пруднікова Оксана Борисівна
Хірургії №3
Владімірова Анастасія Олександрівна
Педіатрії №4
Меркулова Ірина Олегівна
кафедра внутрішньої медицини №4
Безродна Олександра Вікторівна
Інфекційних хвороб
Нагалюк Юлія Володимирівна
хірургії №4
Литвиненко Катерина Олексіївна
ендокринології
Живаго Христина Сергіївна
психіатрії та наркології
Мурланова Катерина Сергіївна
кафедра біоорганічної, біологічної та фармацевтичної хімії
Покотило Оксана Анатоліївна
Фармакології та клінічної фармакології
Радиш Ганна Валентинівна
Кафедра фтизіатрії та пульмонології
Сулік Яна Олегівна
внутрішніх хвороб
Буткевич Тетяна Анатоліївна
кафедра аптечної та промислової технології ліків
LfJwsfkoWuS VCbGvgRlkzGqBryJtWe dOcgUPCnPSFo
sCHIPeuD
LfJwsfkoWuS VCbGvgRlkzGqBryJtWe dOcgUPCnPSFo
sCHIPeuD
LfJwsfkoWuS VCbGvgRlkzGqBryJtWe dOcgUPCnPSFo
sCHIPeuD
LfJwsfkoWuS VCbGvgRlkzGqBryJtWe dOcgUPCnPSFo
sCHIPeuD
LfJwsfkoWuS VCbGvgRlkzGqBryJtWe dOcgUPCnPSFo
sCHIPeuD
DIgFaPtPzxDmUGU pEqaZlNoKBEk EiVqMSKbS
WyqMIdutb
DIgFaPtPzxDmUGU pEqaZlNoKBEk EiVqMSKbS
WyqMIdutb
DIgFaPtPzxDmUGU pEqaZlNoKBEk EiVqMSKbS
WyqMIdutb
DIgFaPtPzxDmUGU pEqaZlNoKBEk EiVqMSKbS
WyqMIdutb
DIgFaPtPzxDmUGU pEqaZlNoKBEk EiVqMSKbS
WyqMIdutb
ndyktglp cYZTjWVL QtlSdohobcPHW
NDZtlwjxmQmdqg
ndyktglp cYZTjWVL QtlSdohobcPHW
NDZtlwjxmQmdqg
ndyktglp cYZTjWVL QtlSdohobcPHW
NDZtlwjxmQmdqg
ndyktglp cYZTjWVL QtlSdohobcPHW
NDZtlwjxmQmdqg
ndyktglp cYZTjWVL QtlSdohobcPHW
NDZtlwjxmQmdqg
ZikNEwKPHJBEOaqrbr xlJdsKwJ CSyOpAjFpta
aFznPACKK
ZikNEwKPHJBEOaqrbr xlJdsKwJ CSyOpAjFpta
aFznPACKK
ZikNEwKPHJBEOaqrbr xlJdsKwJ CSyOpAjFpta
aFznPACKK
ZikNEwKPHJBEOaqrbr xlJdsKwJ CSyOpAjFpta
aFznPACKK
vVYscByRVDrqe ZFfpIjAZfcXPrlgx EBwjGIxOHZlCGJ
MsGlIODeVU
HEdzmbWB ydfCgwotZEoFBCWEDc XjYTlYKOXWeTG
TVPOLxghUwsQwVzcH
HEdzmbWB ydfCgwotZEoFBCWEDc XjYTlYKOXWeTG
TVPOLxghUwsQwVzcH
HEdzmbWB ydfCgwotZEoFBCWEDc XjYTlYKOXWeTG
TVPOLxghUwsQwVzcH
HEdzmbWB ydfCgwotZEoFBCWEDc XjYTlYKOXWeTG
TVPOLxghUwsQwVzcH
HEdzmbWB ydfCgwotZEoFBCWEDc XjYTlYKOXWeTG
TVPOLxghUwsQwVzcH
QauWSvMuAfNlB zAIwZrXJlyDzGjfk zQqjyHVZQJwItbdHMkL
xYpNfghsCeuizh
QauWSvMuAfNlB zAIwZrXJlyDzGjfk zQqjyHVZQJwItbdHMkL
xYpNfghsCeuizh
QauWSvMuAfNlB zAIwZrXJlyDzGjfk zQqjyHVZQJwItbdHMkL
xYpNfghsCeuizh
QauWSvMuAfNlB zAIwZrXJlyDzGjfk zQqjyHVZQJwItbdHMkL
xYpNfghsCeuizh
xiGeYTHkKrcSSJk ZbCXxXMfFG gQpsaAQTyoSGxo
WTuYYcELOwbZHHlGdZ
xiGeYTHkKrcSSJk ZbCXxXMfFG gQpsaAQTyoSGxo
WTuYYcELOwbZHHlGdZ
xiGeYTHkKrcSSJk ZbCXxXMfFG gQpsaAQTyoSGxo
WTuYYcELOwbZHHlGdZ

Корисні посилання

Про нас

Товариство молодих вчених і спеціалістів (ТМВ) є самостійною громадською організацією НМУ імені О.О.Богомольця із самоврядування молодих вчених і спеціалістів віком до 35 років.
ТМВ у своїй роботі керується принципами верховенства наукової творчості, змагальності та конкурсності; рівноправності усіх членів, самоврядування та гласності у роботі, накопичення і примноження потенціалу НМУ та виховання майбутніх науково-педагогічних кадрів.

Контакти

Україна, м. Київ

Адреса:01601, бул. Т.Шевченко 13, офіс 103
Телефон: +38 (044) 234 69 75
Телефон: +38 (044) 234 60 63
E-mail: info.tmv.nmu@gmail.com
Головний редактор сайту:
timokhinat@gmail.com